© 2016 RUTA BARISAITE

+370 676 63560
Happspace Fontanas, Laisvės al. 51A, 44309 Kaunas
|
|

Architektūros studijas baigiau Vilniaus Gedimino technikos universitete. Architektūrą taip pat studijavau Minjo universitete Portugalijoje. 

Po studijų baigimo architektūros patirties sėmiausi dirbdama Garcia-Duran & Echeverria kontoroje Barselonoje ir Gintauto Natkevičiaus vadovaujamame architektų biure Kaune.  Nuo 2014 metų užsiimu individualia architektūrine praktika. 

Architektūros kūrinį matau kaip orkestruotę, kurios suskambėjimui reikia suderinti skirtingas temas: žmonių įpročius, norus, vertybes ir estetinius įsitikinimus, aplinką, jos charakteristikas, istorinį kontekstą, gamtines ir urbanistines sąlygas, žinutę, siunčiamą aplinkai ir vartotojui. Dirbant su vis nauju kūriniu yra labai įdomu klausytis ir išgirsti šias temas. Kuo jų daugiau, tuo unikalesnį kūrinį galima sukurti, nors tai dažnu atveju gali būti ir sudėtingiau. 

Dirbu su įvairiais skirtingo mastelio objektais - tiek su nedideliais dizaino objektais bei interjerais, tiek su gyvenamaisiais ir visuomeniniais pastatais, tiek su urbanistiniais projektais. Sukaupta patirtis visose projekto stadijose leidžia pasiūlyti užsakovui  profesinę kokybę ir dėmesį detalėms. 

Rūta Barisaitė

 

Atestuota statinio projekto, statinio projekto vykdymo priežiūros, statinio projekto architektūrinės dalies, statinio projekto architektūrinės dalies vykdymo priežiūros vadovė.

Statinių rūšys: pastatai ir inžineriniai statiniai.

Statinių kategorija: ypatingi statiniai. 

nuotr. E. Šemioto